מה אנחנו עושים

אנחנו מעניקים חבילה של שירותים custom-made לבניית אסטרטגיית-מותג-לקוח ברשת ומחוצה לה, מתוך מטרה להעצים ולהעמיק את ערכי המותג, ליצור ולקיים דו שיח ער ופעיל עם הלקוח, ולבנות עימו מערכת יחסים אינטראקטיבית.

 • בניית אסטרטגיית שיווק ברשת
  כיצד תרצו להגיע לקהל היעד שלכם בצורה האפקטיבית ביותר, באילו פלטפורמות תשתמשו, באילו מסרים מובילים תבחרו, וכיצד תיצרו את הבאז הנכון למותג שלכם? אנחנו נסייע לכם ליצור את האפקט הרצוי, על ידי קמפיין יצירתי ממוקד מטרה, תוך שימוש בפלטפורמות מתאימות של המדיה החברתית.
 • מיתוג ומיצוב ברשת
  מעוניינים לרענן את המותג, להוסיף לו נפח ואישיות חדשים, ולא ברור לכם באיזה כיוון לבחור? אנחנו נסייע לכם להבין יותר מיהו קהל היעד שלכם, מה בדיוק מעניין אותו, ואיך ניתן לתת מענה לצרכים אלה ב"אישיות" המותג שלכם.
 • מחקר, ניתוח וטקטיקה של מלחמה ושלום
  רוצים לדעת מה הלקוחות שלכם חושבים עליכם? מה הם חושבים על התחום בו אתם פועלים? מחפשים לדעת על פעילות המתחרים שלכם? תוהים האם לפתוח מולם חזית של תחרות, או לעבוד מתחת לרדאר? אנחנו ננטר, נקשיב, נחקור ונשאל, נביא לכם את התוצאות והמסקנות, ונייעץ לכם באיזו דרך פעולה לנקוט.
 • שיפור ומיקסום אתרים
  השקעתם באתר שלא מביא לתוצאות הרצויות? או אולי אתם מרוצים מהאתר אבל יודעים שניתן להשיג דרכו הרבה יותר? אנחנו נסייע לכם לגלות את הדרכים בהן תוכלו ליצור שיחה אמיתית ואינטראקציה עם הלקוחות דרך האתר, מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. נעניק לכם שירותי יעוץ, ניהול וכתיבה של תכנים שיקדמו את האתר שלכם במנגנוני החיפוש, וכן יהפכו לשיחה בקרב קהלי היעד.
 • איתור, ניהול ויצירת זירות שיחה מותג-לקוח
  שמעתם על conversation marketing ואינכם יודעים כיצד להפוך את המונח לפעיל ובעל ערך לחברה שלכם? אנחנו נסייע לכם לבנות אסטרטגיית שיחה, לאתר את זירות השיחה הרלוונטיות למותג שלכם, וניצור אינטראקציה אקטיבית עם קהל היעד שלו.
 • יחסי ציבור ברשת
  אינכם יודעים כיצד לנהל את תדמית המוצר או החברה שלכם באופן יעיל ברשת? הייתם רוצים שסוג מסוים של תכנים רלוונטיים יעלה ראשון במנועי החיפוש? אנחנו ניצור עבורכם את המיתוג המתאים, וכן שלל פעילויות תומכות שיסייעו לכם לקבל את התוצאות הרצויות.
 • אף רשת לא תעצור אותנו
  ומה קורה בחיים האמיתיים? איך תביאו את הפעילות ברשת לכדי פעולה אקטיבית של הלקוחות? איך תפגשו אותם פנים אל פנים? או בקיצור: פרסום פרסום אבל מה תכל'ס? אנחנו מאמינים גדולים בחיבור בין העבודה במדיה האינטרנטית, לבין המגע האמיתי עם הלקוח. בכל דרך בה נלך, נקפיד לכוון למטרה אחת והיא הנעה לפעולה של הלקוחות.

About the Author